درباره من

با من بیشتر آشنا شوید

من امید شناور، بیش از 10 سال در زمینه ساخت و تدوین فیلم‌های داستانی و مستند فعالیت دارم. در طی این دوره، مساله‌ای که بیشتر مواقع بین همکارانم با اون رو به رو می‌شدم تدوین فیلم بود، اونم به دلایل مختلف مثل نبود تدوینگر متخصص، هزینه بالای تدوین و از همه مهم تر مونتاژ فیلم، فقط کار با نرم‌افزارهای تدوین نیست!

تدوین یک فیلم باید براساس زیبایی شناسی، اصول فیلم‌سازی، ذوق هنری و خلاقیت تدوین‌گر، انجام شود و با کیفیت بودن یک تدوین وجه هنری این مرحله است.

من می‌خواستم خدمتی ارائه دهم که تدوین فیلم در همه شهر‌های ایران به کاری ساده و کم‌هزینه تبدیل شود. به همین دلیل تصمیم گرفتم اِدیتِ تو را راه‌اندازی کنم، و با نیروی جوان و متخصص که به زیبایی شناسی و اصول حرفه‌ای تدوین فیلم های کوتاه آشنایی و مهارت دارن همکاری میکنیم !

در این مسیر شما میتوانید با کلیک روی این قسمت فرم مخصوص را پر کرده و همکاری حرفه‌ای ما و شما از همین لحظه آغاز شود.

طی مدتی که کار رو شروع کردیم، خوشحالیم که تونستیم مهم ترین هدفمان که رضایت فیلمسازان است را جلب کنیم، هرچند که مسیری طولانی برای بهتر شدن در پیش داریم و خوشحال میشیم تا با کمک شما روز به روز نقاط ضعف خودمون رو برطرف کنیم.

در نهایت از شما دوست عزیز ممنونیم که تیم جوان اِدیتِ تو را انتخاب کرده‌اید و امیدواریم با همکاری هم به موفقیت یکدیگر کمک کنیم.


تیم اِدیتِ تو