درباره ما

با اِدیتِ تو بیشتر آشنا شوید

سال ‌ها در زمینه ساخت فیلم‌های داستانی و مستند فعالیت داشتیم. در طی این دوره، مساله‌ای که بیشتر مواقع با اون رو به رو میشدیم ارسال فیلم به جشنواره‌های خارج از ایران بود، اونم به دلایل مختلف مثل نداشتن حساب بانکی بین المللی، سخت بودن ارتباط با جشنواره ها و از همه مهم تر وقت گیر بودن این فرایند.

ما می‌خواستیم خدمتی ارائه دهیم که پخش فیلم در همه جشنواره‌ها به کاری ساده و کم‌هزینه تبدیل کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم اِدیتِ تورا راه‌اندازی کنیم، با این هدف که نیازی نباشه فیلمساز بعد از خستگی اتمام فیلم، حالا درگیر مسائل پخش فیلم بشه!

در این مسیر ما سه بسته پیشنهادی برای شما تهیه کردیم که با کلیک روی این قسمت میتوانید جزئیات و هزینه بسته مورد نظر خودتون رو ببینید، همچنین ما در ادیت تو خدمات تخصصی تدوین فیلم نیز انجام میدهیم.

طی مدتی که کار رو شروع کردیم، خوشحالیم که تونستیم مهم ترین هدفمان که رضایت فیلمسازان است را جلب کنیم، هرچند که مسیری طولانی برای بهتر شدن در پیش داریم و خوشحال میشیم تا با کمک شما روز به روز نقاط ضعف خودمون رو برطرف کنیم.

در نهایت از شما دوست عزیز ممنونیم که تیم جوان اِدیتِ تو را انتخاب کرده‌اید و امیدواریم با همکاری هم به موفقیت یکدیگر کمک کنیم.


تیم اِدیتِ تو