به گزارش "ادیت تو" و به نقل از گاردین، انتظار می رود «فاکس» به زودی اعلام کند که هفتاد و پنجمین دوره از جوایز «امی» ساعات پربیننده به دلیل ادامه اعتصابات نویسندگان و بازیگران هالیوود به ژانویه سال آینده موکول خواهد شد.

«ورایتی» نخستین‌بار در روز پنجشنبه گزارش داد که اخباری درباره تغییر تاریخ مراسم «امی» منتشر شده است. این در حالی است که «لس آنجلس تایمز» به نقل از یک منبع ناشناس مطلع از برنامه‌ریزی‌های مراسم «امی» گفت که «فاکس» قصد دارد تاریخ پخش تلویزیونی این مراسم را به ژانویه موکول کند.

مراسم جوایز «امی» که معتبرترین جوایز تلویزیونی محسوب می‌شود، در ابتدا قرار بود در ۱۸ سپتامبر برگزار شود.

بازیگران هالیوود اوایل این ماه پس از شکست مذاکرات با استودیوها دست به اعتصاب زدند و به نویسندگان سینما و تلویزیون پیوستند که از ماه مه در صف‌های تظاهرات حضور داشتند. به دنبال گسترده‌تر شدن این اعتصاب‌ها، اختلال در تعداد زیادی از نمایش‌ها و فیلم‌ها شدیدتر شد.

اگر مراسم امی به تعویق بیفتد، این نخستین‌بار از سال ۲۰۰۱ خواهد بود که حملات ۱۱ سپتامبر باعث شد این مراسم به تاریخ دیگری موکول شود.

نامزدهای امی امسال دو هفته پیش اعلام شد و «وراثت»، «آخرین بازمانده ما»، «نیلوفر سفید» و «تد لاسو» در صدر نامزدها قرار گرفتند.