بخش نمایش کالج پنینسولا سومین جشنواره سالانه با نام مستعار «چیزهای خوب در بسته‌های کوچک می‌آیند» به مدت سه روز، از جمعه تا یکشنبه، به‌صورت آنلاین برگذار می‌شود.

تماشاگران می‌توانند با مراجعه به کانال یوتیوب بخش نمایش کالج Peninsula در آخر هفته یعنی 18 مارس، به آدرس bit.ly/3IwEdKv ، به این جشنواره رایگان دسترسی پیدا کنند.

برگزارکنندگان گفتند که این فیلم‌های کوتاه «به‌طور آزاد بر اساس ساختاری استخوانی ساخته شده‌اند، به‌طور زنده در استودیو فیلم‌برداری شده‌اند، و برای نمایش بهترین لحظات دراماتیک و کمدی خود تدوین شده‌اند».

آنها گفتند که با بداهه‌پردازی دیالوگ‌هایشان حول یک پلات، هم ساختار و هم خودانگیختگی در روند بازیگری برای شرکت کنندگان ایجاد شده است.

لارا استارسویچ، رئیس جشنواره گفت: « بعد از همه گیری ویروس کرونا در جهان اکثر سالن‌های تئاتر در دانشگاه‌ها تعطیل شدند، و ما با این جشنواره اما ما با این جشنواره باعث شدیم که کارهایی که بازیگران روی صحنه انجام می‌دهند به راحتی به یک فیلم کوتاه تبدیل شوند.»

استارسویچ ادامه داد که امیدوار است حتی بعد از تمام شدن کامل موج های کرونا این جشنواره با قدرت ادامه دهد.

او گفت: "اگر قرار است دنیای تلویزیون نتفلیکس، هولو، توبی باشد، دانش آموزان به تجربه و تخصص نیاز دارند تا اشتیاق خود را برای بازیگری با دنیای فیلم تطبیق دهند."

استارسویچ گفت: «از شما برای حمایت از دانشجویانمان در آغاز سفرشان به سمت فیلمسازی متشکریم. این نمایش بدون حمایت سخاوتمندانه دکتر لوک رابینز، کالج پنینسولا، بنیاد کالج پنینسولا، ریک راس و شورای دانشجویی وابسته (ASC) همراه با حمایت و تشویق شما از دانشجویان کالج پنینسولا ممکن نخواهد بود.

" ادیت تو، وبسایت تخصصی فیلم کوتاه "