دقت کردید بعضی از سایت‌ها چه بنرهای جذاب و زیبایی دارند. احتمالا فکر می‌کنید درست کردن چنین بنرهایی کار سختی است و باید دوره‌های آموزشی ببینید یا کلاس بروید. در ویدیو زیر به شما یاد دادیم که خیلی ساده و فقط با گوشی موبایل و نرم افزار کنوا، بنرهای زیبایی را برای سایت‌تان طراحی کنید:

اگر می‌خواهید بنر جذابی برای سایت‌تان داشته باشید، به طور کلی 3 راه پیش روی شماست:

1- یاد گرفتن نرم افزارهای تخصصی طراحی مثل فتوشاپ (حدودا شش ماه طول می‌کشد و چند میلیون تومان هزینه دارد. کیفیت کار هم به سطح مهارت شما بستگی دارد.)

2- از یک شرکت طراحی گرافیک بخواهید برای شما بنر طراحی کند. (چند روز بیشتر طول نمی‌کشد و از چند صد هزار تا چند میلیون تومان هزینه دارد. کیفیت کار بسیار بالاست.)

3- خودتان به کمک نرم افزارهای موبایلی مثل کنوا یک بنر طراحی کنید. (چند دقیقه طول می‌کشد و هزینه‌ای ندارد. کیفیت کار متوسط است.)

سفارش طراحی بنر به شرکت‌های طراحی گرافیکی

روش اول که مشخص است و لازم نیست توضیحات زیادی در مورد آن بدهیم، پس می‌رویم به سراغ روش دوم. شرکت‌های مختلفی هستند که کار طراحی گرافیک انجام می‌دهند. این شرکت‌ها تعدادی گرافیست حرفه‌ای دارند و وقتی شما سفارش یک بنر می‌دهید این گرافیست‌ها بنر را با سلیقه شما طراحی می‌کنند.

شرکت ادیت تو یکی از بهترین شرکت‌های طراحی گرافیک است که بنرهای بسیار زیبایی را برای سایت‌های مختلف طراح می‌کند. پس اگر به دنبال یک بنر بسیار حرفه‌ای هستید، ادیت تو آن را در کمترین زمان برای شما طراحی می‌کند.

برای سفارش طراحی بنر سایت یا شبکه‌های اجتماعی می‎توانید به سایت با لوگو بروید و فرم آن را پر کنید. بعد از آن کارشناسان سایت با لوگو با شما تماس می‌گیرند تا جزییات سفارش را دریافت کنند. به همین راحتی بنر شما به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی می‌شود.

طراحی بنر با نرم افزار کنوا

برویم به سراغ روش سوم. در این روش اول از همه باید یک گوشی هوشمند داشته باشید و اپلیکیشن کنوا (Canva) را روی آن نصب کنید. بعد از آن وارد اپلیکیشن شوید و از بین بنرهای آماده در قسمت Poster یکی را انتخاب کنید. در ادامه اندازه بنر را با توجه به نیاز به خودتان تغییر دهید. در نهایت متن‌ها و تصاویر داخل بنر را با سلیقه خودتان تغییر دهید و بنر را ذخیره کنید.

به همین راحتی می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای بنر خودتان را بسازید و از آن در سایت‌تان استفاده کنید. البته به این هم باید اشاره کنیم که کنوا فونت‌های فارسی محدودی دارد و همین موضوع باعث می‌شود که نتوانید بنرهای حرفه‌ای با این برنامه طراحی کنید.

نسخه تحت وب کنوا

نسخه اندروید کنوا

نسخه آی او اس کنوا