اکثر ما در طول روز ویدیوهای مختلفی در اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی می‌بینیم که بعضی از آن‌ها صدای خاصی ندارند و فقط یک موسیقی در ویدیو پخش می‌شود. به عنوان مثال اکثر ویدیوهای تیک تاکی و چالش‌ها به همین صورت هستند. اگر شما هم دوست دارید صدای داخل ویدیو را حذف کنید و به جای آن یک موسیقی قرار دهید، در ویدیو زیر به شما نحوه انجام این کار را آموزش داده‌ایم.

حذف صدای ویدیو و قرار دادن آهنگ به جای آن کار خیلی سختی نیست و تقریبا تمام نرم افزارهای ادیت ویدیو این امکان را دارند. در مقاله 5 برنامه ویرایش و ادیت ویدیو در اندروید و iOS چندتا از بهترین اپلیکیشن‌های موبایلی ادیت ویدیو را معرفی کردیم که این کار را به راحتی می‌توانید با آن‌ها انجام دهید.

از بین برنامه‌های ادیت ویدیو با موبایل، نرم افزار کاین مستر را پیشنهاد می‌کنیم که امکانات زیادی برای ادیت ویدیو دارد. قبلا در مقاله آموزش ادیت ویدیو با موبایل، در مورد قابلیت‌های این نرم افزار توصیح دادیم و حتی ویدیو آموزشی ادیت ویدیو با برنامه کاین مستر هم در این مطلب قرار گرفته است. برای شروع کار فقط کافیست اپلیکیشن ادیت ویدیو کاین مستر را از لینک‌های زیر دانلود و نصب کنید:

دانلود نسخه اندروید کاین مستر

دانلود نسخه آی او اس کاین مستر

بعد از این کار باید موسیقی مورد نظر خود را دانلود کنید. یک نکته مهم را حتما به یاد داشته باشید، در شبکه‌های اجتماعی نمی‌توانید از هر موزیکی برای ویدیو خودتان استفاده کنید. بعضی از موسیقی‌ها کپی رایت دارند و اگر از آن‌ها در ویدیو استفاده کنید، ویدیو شما از شبکه‌های اجتماعی حذف می‌شود. برای این که به مشکل برنخورید، باید موزیک‌های بدون کپی رایت روی ویدیو قرار دهید. در مقاله بهترین منابع رایگان برای دانلود موزیک بدون کپی رایت، چند سایت عالی برای دانلود موزیک معرفی کرده‌ایم.

بعد از این که موزیک موردنظر خودتان را از این سایت‌ها پیدا کردید، آن را با گوشی دانلود کنید. بعد وارد نرم افزار کاین مستر شوید و ویدیو خودتان را انتخاب کنید. در ادامه خیلی راحت می‌توانید صدای ویدیو را قطع کنید. در مرحله بعدی موزیک دانلود شده را انتخاب کرده و آن را روی ویدیو قرار دهید. در نهایت هم از ویدیو نهایی خروجی می‌گیرید و کار تمام است. در ویدیو بالا تمام مراحل انجام این کار را به شما توضیح دادیم، پس حتما این ویدیو را تماشا کنید.

برای این که ویدیوی باکیفیت و حرفه‌ای‌تری داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین اپلیکیشن‌ها برای فیلمبرداری با موبایل را مطالعه کنید. در این مقاله چند نرم افزار عالی برای فیلمبرداری حرفه‌ای با موبایل معرفی کرده‌ایم. 

در پایان باید به این نکته هم اشاره کنیم که ادیت حرفه‌ای یک ویدیو به همین راحتی نیست و فقط یک متخصص می‌تواند ویدیو ساده را به ویدیویی جذاب و پربازدید تبدیل کند. اگر می‌خواهید ویدیوهای شما با بهترین کیفیت و به صورت کاملا حرفه‌ای ادیت شوند، همین الان با ادیت تو تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره بدهند.