لوگو موشن راهی جذاب و تاثیرگذار برای معرفی برندتان است. اگر نمی‌دانید لوگو موشن چیست، حتما مقاله «لوگو موشن Logo Motion چیست و چه کاربردی دارد؟» را مطالعه کنید. معمولا برای ساخت لوگو موشن‌های پیچیده و پیشرفته، از برنامه‌هایی مثل افترافکت استفاده می‌شود. حالا در ادامه، چند نرم افزار عالی معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید برای خودتان یک لوگو موشن جذاب بسازید.

1_ اپلیکیشن Intro Maker, Outro Maker

ساخت لوگو موشن با نرم افزارهای حرفه‌ای به تخصص و زمان زیادی نیاز دارد. به همین دلیل یکسری از نرم افزارهای موبایلی مثل Intro Maker, Outro Maker با هدف طراحی ساده لوگو موشن ایجاد شدند. با این اپلیکیشن می‌توانید بدون نیاز به تخصص خاصی یک لوگو موشن زیبا برای خودتان بسازید. در این اپلیکیشن فقط کافیست یکی از 1000 تم پیش فرض را برای لوگو موشن خودتان انتخاب کنید. در مرحله بعد باید فایل لوگوی خودتان را وارد کنید.

ساخت لوگو موشن با موبایل

حالا متن دلخواه خودتان را هم در لوگو موشن وارد می‌کنید و کار تمام است. به همین راحتی می‌توانید یک لوگو موشن خیلی خوب بسازید و در ویدیوهای خودتان از آن استفاده کنید. در این اپلیکیشن حتی می‌توانید روی لوگو موشنی که ساختید موزیک قرار دهید تا تاثیرگذارتر شود.

دانلود برنامه Intro Maker, Outro Maker برای اندروید

دانلود برنامه Intro Maker, Outro Maker برای iOS


2_ برنامه PixelFlow

اپلیکیشن PixelFlow هم یکی دیگر از برنامه‌های خیلی خوب برای ساخت لوگو موشن در موبایل است. کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است و در چند دقیقه می‌توانید یک لوگو موشن زیبا برای خودتان بسازید. برای شروع کار باید یکی از لوگو موشن‌های پیش فرض برنامه را انتخاب کنید. بعد متن و لوگوی دلخواه را به جای موارد پیش فرض قرار دهید و رنگ و فونت آن‌ها را به سلیقه خودتان تغییر دهید. در ادامه برای لوگو موشن یک تصویر پس زمینه انتخاب کنید و موزیک دلخواه خودتان را هم روی آن قرار دهید. به همین شکل یک لوگو موشن زیبا برای خودتان می‌سازید و از آن خروجی می‌گیرید.

دانلود اپلیکیشن PixelFlow برای اندروید

برنامه ساخت لوگو موشن


3_ اپلیکیشن  Canva

برنامه کنوا یک اپلیکیشن بسیار کامل و جامع در زمینه طراحی گرافیک است که قابلیت‌ها و امکانات زیادی برای طراحی دارد. شما با این اپلیکیشن می‌توانید لوگوی ثابت، لوگوی متحرک و حتی لوگو موشن بسازید. کار با این برنامه بسیار ساده است و امکانات زیادی هم برای طراحی لوگو موشن دارد. نسخه رایگان اپلیکیشن کنوا در برخی موارد محدودیت‌هایی دارد، اگر می‌خواهید از تمام امکانات برنامه استفاده کنید یا باید نسخه کامل آن را بخرید یا از نسخه‌های آنلاک شده استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن کنوا برای اندروید

دانلود اپلیکیشن کنوا برای iOS

آموزش ساخت لوگو موشن با موبایل


در آخر باید این نکته را بگوییم که به وسیله این نرم افزارها نمی‌توانید لوگو موشن‌های اختصاصی و خیلی عالی بسازید. اگر می‌خواهید برای معرفی برندتان یک لوگو موشن حرفه‌ای داشته باشید، می‌توانید از خدمات طراحی لوگو موشن ادیت تو استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی لوگو ، با سایت تخصصی با لوگو تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.