ویدیو یکی از تاثیرگذارترین رسانه‌هایی است که از طریق آن می‌توان با مردم در ارتباط بود. به همین دلیل تبلیغات از طریق ویدیو تاثیر خیلی زیادی روی مشتریان شما خواهد داشت. این روزها خیلی از کسب و کارها به وسیله تبلیغات ویدیویی مشتریان زیادی را جذب کرده‌اند. برای انجام تبلیغات ویدیویی ابتدا باید انواع تیزرهای تبلیغاتی را بشناسید. در ادامه هم لازم است یک ویدیو تبلیغاتی تهیه و آن را منتشر کنید. در این مقاله به شما می‌گوییم که یک تیزر تبلیغاتی را در چه جاهایی می‌توانید منتشر کنید تا مشتریان آن را ببینند و از شما خرید کنند.

1_ تبلیغ در سایت‌های پخش ویدیو

در سال‌های قبل تبلیغات ویدیویی فقط محدود به تلویزیون بود. یعنی اگر قصد داشتید کسب و کارتان را از طریق ویدیو تبلیغ کنید، باید حتما آن ویدیو را از تلویزیون پخش می‌کردید. در چند سال اخیر که اینترنت گسترش پیدا کرده و سرعت آن هم خیلی بیشتر شده است، تبلیغات ویدیویی در اینترنت هم رواج پیدا کرده است.

تبلیغات ویدیویی

حالا این امکان وجود دارد که با کمترین هزینه، ویدیو تبلیغاتی خودتان را در اینترنت منتشر کنید و آن را به مشتریان نمایش دهید. یکی از روش‌های نمایش تبلیغات ویدیویی این است که ویدیو یا تیزر تبلیغاتی خودتان را در سایت‌های انتشار ویدیو مثل آپارات و یوتیوب منتشر کنید. به این ترتیب ویدیو شما در ابتدای ویدیوهای پخش شده در این سرویس‌ها نمایش داده می‌شود.

علاوه‌بر این، می‌توانید ویدیوهای تبلیغاتی در سرویس‌های آنلاین پخش فیلم و سریال مثل فیلیمو و نماوا قرار دهید. با این کار در هنگام پخش فیلم و سریال در این سایت‌ها، تبلیغات شما هم نمایش داده می‌شود. از آن‌جا که چنین سایت‌هایی بازدیدکنندگان زیادی دارند، این روش مشتریان بسیاری را برای کسب و کار شما جذب می‌کند.

2_ تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی

با وجود آمار بسیار زیاد کاربرانی که از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‎کنند، این شبکه‌ها فضای مناسبی برای تبلیغات هستند. در ایران شبکه اجتماعی اینستاگرام بیشتر بقیه کاربر دارد و به همین دلیل هم بستر خیلی خوبی برای تبلیغ است. شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، می‌توانید ویدیو تبلیغاتی بسازید و آن را در اینستاگرام منتشر کنید.

ویدیو مارکتینگ

در مقالهآموزش ادیت ویدیو با موبایل به شما یاد دادیم که چطور با گوشی‌تان یک ویدیو تبلیغاتی بسازید. بعد از تهیه ویدیو و ادیت آن، از پیج‌های پربازدید بخواهید تا ویدیو شما را در پیج‌شان قرار دهند. به همین راحتی می‌توانید تبلیغ خودتان را به هزاران نفر نمایش دهید.

3_ تبلیغ در برنامه‌های موبایلی

یکی دیگر از راه‌های تبلیغات ویدیویی این است که ویدیو را در برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی نمایش دهید. این روش بیشتر به درد تبلیغ برنامه‌ها و بازی‌ها می‌خورد، اما برای سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی مختلف هم کاربرد دارد. در این روش کاربران هنگام استفاده از برنامه‌های مختلف، تبلیغ ویدیویی شما را می‌بینند و از این طریق با کسب و کارتان آشنا می‌شوند.

تبلیغات از طریق ویدیو

در انتها باید بگوییم که روش‌های متنوعی برای نمایش ویدیو تبلیغاتی وجود دارد. با تهیه یک ویدیو منحصر به فرد، مشتریان زیادی پیدا کرده و کسب و کارتان را گسترش می‌دهید. برای داشتن ویدیو تبلیغاتی تاثیرگذار، می‌توانید از خدمات ادیت تو استفاده کنید. برای مشاوره رایگان در زمینه ساخت ویدیو تبلیغاتی، با کارشناسان ادیت تو تماس بگیرید.