شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از آپلود ویدیو در اینستاگرام یا یوتیوب، ویدیو شما به دلیل نقض قوانین کپی رایت حذف شود. دلیل حذف شدن ویدیو این است که از موزیکی استفاده کرده‌اید که شامل قوانین کپی رایت می‌شود. برای این که با چنین مشکلی مواجه نشوید باید در ویدیوهایی که در شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دهید، از موزیک‌های بدون کپی رایت استفاده کنید. در ادامه بهترین منابع رایگان دانلود موزیک بدون کپی رایت را به شما معرفی می‌کنیم.

1_ Audio Library یوتیوب

یوتیوب برای این که کار تولیدکنندگان محتوا در پیدا کردن موزیک بدون کپی رایت را راحت کند، یک کتابخانه بزرگ از موزیک‌های بدون کپی رایت را در دسترس کاربران قرار داده است. با مراجعه به Audio library یوتیوب می‌توانید هزار موزیک بدون کپی رایت را به صورت رایگان دانلود و در ویدیوهای خودتان استفاده کنید.

دانلود موزیک بدون کپی رایت از یوتیوب

2_ Sound collection فیسبوک

اگر در اینستاگرام تولید محتوا می‌کنید، با استفاده از موزیک‌های Sound collection فیسبوک به هیچ وجه با اخطار کپی رایت مواجه نمی‌شوید. در کتابخانه موزیک‌های بدون کپی رایت فیسبوک هزاران موزیک رایگان برای استفاده در ویدیوهای مختلف مثل ویدیوهای تبلیغاتی و ... وجود دارد که به راحتی می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید.

دانلود موسیقی بدون کپی رایت از فیسبوک

3_ سایت Mixkit

وب سایت Mixkit یک جعبه ابزار کامل برای تولید محتواست که هر چیزی لازم داشته باشید در آن پیدا می‌شود. در این سایت تعداد زیادی موزیک رایگان و بدون کپی رایت برای دانلود وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها در ویدیوهای خودتان استفاده کنید. دانلود موزیک از این سایت خیلی راحت است و حتی نیاز به ثبت نام هم ندارد.

دانلود موزیک رایگان بدون کپی رایت

4_ سایت Pixabay

در سایت Pixabay می‌توانید به هزاران موزیک رایگان دسترسی داشته باشید که شامل قانون کپی رایت نمی‌شوند. در این سایت قابلیت جستجوی حرفه‌ای آهنگ‌ها وجود دارد و می‌توانید با توجه به سبک ویدیو و سلیقه‌تان، بهترین آهنگ‌ها را پیدا کرده و به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود موزیک رایگان

5_ سایت سانگ سرا

سانگ سرا یک سایت ایرانی دانلود موزیک است که انواع آهنگ‌ها در سبک‌های مختلف موسیقی را برای دانلود قرار داده است. در بخش آهنگ‌های بدون کپی رایت سانگ سرا تعداد زیادی موزیک رایگان برای دانلود وجود دارد و می‌توانید از آن‌ها در ویدیوهای خودتان استفاده کنید. به این ترتیب لازم نیست نگران حذف شدن ویدیو به دلیل نقض قوانین کپی رایت باشید.

سایت دانلود موزیک رایگان

بعد از این که موزیک مناسب را از سایت‌های بالا دانلود کردید، باید آن را روی ویدیو قرار دهید. در مقاله آموزش ادیت ویدیو با موبایل به شما یاد دادیم که چطور این کار را به راحتی انجام دهید. در نهایت اگر می‌خواهید یک ویدیو حرفه‌ای و باکیفیت داشته باشید، با کارشناسان ادیت تو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.