مهم‌ترین کاری که فروشگاه‌های اینترنتی برای جذب مشتری و ترغیب کاربران به خرید باید انجام دهند، این است که عکس‌های زیبایی از محصولات‌شان به مشتری نمایش دهند. همین کار باعث می‌شود که مشتری فروشگاه به شدت افزایش پیدا کند. تهیه عکس جذاب از محصولات 2 مرحله دارد. مرحله اول این است که یک عکس زیبا از زاویه مناسب تهیه کنید. مرحله دوم هم ادیت عکس است که در این مطلب می‌خواهیم در مورد آن توضیح دهیم.

نرم افزارهای زیادی برای ادیت عکس وجود دارد که معروف‌ترین آن فتوشاپ است، اما می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چطور با موبایل‌تان عکس را ادیت کنید. متاسفانه نسخه موبایل فتوشاپ اصلا در حد نسخه کامپیوتر این برنامه نیست و امکانات محدودی دارد.

به همین دلیل یک برنامه خیلی عالی برای ادیت عکس با موبایل به شما معرفی می‌کنیم. این برنامه Picsart نام دارد و یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ادیت عکس در گوشی است. در ویدیو زیر به شما یاد دادیم که چطور عکس‌های خودتان را با پیکس آرت به صورت حرفه‌ای ادیت کنید.

دانلود برنامه Picsart برای گوشی

اپلیکیشن پیکس آرت به صورت رایگان برای گوشی‌های اندروید و اپل در دسترس است و آن را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید:

دانلود Picsart برای اندروید

دانلود Picsart برای آی او اس

البته نسخه رایگان پیکس آرت ابزارهای محدودی دارد و برای استفاده از تمامی امکانات این برنامه باید نسخه پریمیوم آن را تهیه کنید. البته نگران نباشید چون نسخه رایگان پیکس آرت هم ابزارها و امکانات زیادی برای ادیت عکس دارد و حتما لازم نیست نسخه پریمیوم آن را بخرید.

با پیکس آرت چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم؟

پیکس آرت یک برنامه حرفه‌ای برای ادیت عکس است و با ابزارهایی که دارد، می‌توانید تغییرات موردنظر خود را روی عکس اعمال کنید. مثلا می‌توانید نور و رنگ تصویر را به شکلی تغییر دهید که عکس شما جذابیت بیشتری پیدا کند.

این امکان وجود دارد که لوگو یا واترمارک خودتان را به عکس اضافه کنید تا هم افراد متوجه شوند که عکس واقعی است و از جایی برداشته نشده، و هم این که کسی نتواند عکس شما را در جای دیگری استفاده کند. علاوه‌بر این می‌توانید نوشته به عکس اضافه کنید یا حتی چند عکس را در کنار هم قرار دهید و یک قاب عکس درست کنید.

پیکس آرت به شما کمک می‌کند که یک تصویر مطابق نیاز خودتان داشته باشید. با این وجود در بعضی مواقع نمی‌توان با پیکس آرت تغییرات لازم را روی عکس اعمال کرد و تصویر شما به ادیت خیلی حرفه‌ای نیاز دارد. این‌جاست که متخصصان سایت با لوگو به کمک شما می‌آیند. برای مشاوره رایگان در مورد ادیت عکس می‌توانید با کارشناسان با لوگو در ارتباط باشید.